דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

לא ארזתי לבד - עטיפת אלבום בשחור לבן

מפגש אמן עם תורן דן

לא ארזתי לבד - הסיפורים מאחורי השירים

דן תורן: גיטרות, מפוחיות, שירים וכל השאר. מנחה: לאון פלדמן

על איזה גידי שרה שרון ליפשיץ?

אילו הזיות היו לברי סחרוף?

על מה הבלאגן עם דנה ברגר?

מה קרה בדירה עם ירמי וחמי?

מה הקשר בין הלינץ׳ ברמאללה ליהודית רביץ,
ואיך זה שכבשים עושות גבינה וסוודר?

בימים אלה יוצא אלבום האוסף החדש של דן תורן "לא ארזתי לבד". באלבום זה, דן מציין שלושים שנות יצירה פוריה כסולן, כחבר להקות וכשותף ליצירות רבות עם ענקים כאריק איינשטין, ברי סחרוף, יהודית רביץ ועוד. לכבוד האלבום, יוצא דן בסדרת מפגשים עם הקהל, בה יבצע ויחשוף את הסיפורים מאחורי עשרות השירים אשר כתב, הלחין והפיק לעצמו ולאחרים.
במפגש זה נקבל את הזווית האישית מאחורי שיריו האהובים והמצליחים כמו "שוב השקר הזה", "לבן על לבן" או "אימפריות נופלות לאט". נשמע על העבודה הייחודית עם אמנים שדן היה שותף לדרכם האמנותית, וביניהם ברי סחרוף, דנה ברגר, מאור כהן, שרון ליפשיץ, רמי קליינשטיין, הפזמונאי מאיר גולדברג ועוד שיתופי פעולה רבים ומוצלחים, שהולידו יצירות הנמצאות בלב התרבות הישראלית ומהווים חלק חיוני בסיפורו של הרוק הישראלי.
המפגש מתנהל כדו שיח עם הקהל ועם המנחה, עם איש הרדיו והעיתונאי לאון פלדמן, המסקר את סצינת המוזיקה המקומית מזה שני עשורים ברדיו ובעיתונות.
הערות:
ניתן יהיה לרכוש את האוסף החדש בהנחה מיוחדת לבאי המפגש

דן תורן מציין שלושים שנות יצירה באלבום האוסף הכפול "לא ארזתי לבד".
לאורך השנים כתב, הלחין, הפיק ושיתף פעולה עם רשימה מפוארת של אמנים מובילים במקביל ליצירה האישית שלו ולהשתתפותו בפרויקטים מוזיקליים רבים.

דן תורן במפגש אישי מיוחד בו הוא מספר על תובנות מרתקות מהקריירה הארוכה, מפגשים מיוחדים עם אומנים אחרים ( ברי סחרוף, מאור כהן דנה ברגר יהודית רביץ שרון ליפשיץ, ועוד רבים וטובים), סיפורים מיוחדים למפגש זה על יצירה ויצירתיות וכמובן ביצוע לחלק מהשירים המוכרים והאהובים : שירים כמו 'גידי' (שכתב לשרון ליפשיץ) 'לבן על לבן', בך לא נוגע (שכתב ליהודית רביץ), הזיות( שכתב לברי סחרוף) שוב השקר הזה, ועוד

דן תורן הוציא את אחד האוספים הטובים ביותר של השנים האחרונות. דמעה שלובה בהומור. אקורדים פשוטים שמחזיקים סיפור טוב. תחושה חזקה של מקום. תודעה אנדרדוגית אך גאה ונחושה. "לא ארזתי לבד" מיטיב להציג את היצירה של דן תורן

העושר היצירתי של תורן חמק מהגדרות וגם, לפעמים, חמק מן הקהל. רבים מהשירים שלו מוכרים ומושרים , אבל לא תמיד מיוחסים ומשוייכים לאיש שכתב את המילים הנפלאות הללו... דן תורן נוגע. תמיד נוגע. לפעמים בליטוף, לפעמים בלחיצה, לפעמים בלחיצה קצת יותר חזקה. השירה שלו היא כמו פרפר, אתה לא יודע בדיוק איך לאחוז בה, אסור חזק מדי, שלא למעוך ואסור חלש מדי, שלא יברח ממך. האוסף הזה הוא הניסיון הראשון לגעת באמת בצדדים הרבים והיפים של היוצר העיקש והמגוון הזה.

להזמנת מפגש אמן השאירו פרטים