דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

נו, אז מה מספרים עליו?

דן היקר, הצלחת לרגש ולגעת בכשרונך הרב בשיר, מנגינה ובסיפורים מאחורי המילים. הופעה באווירה אינטימית ונוסטלגית בערב חנוכה לצוות המורים בבית הספר. הנאה ממפגש אנושי עם יוצר מוכשר, איכותי ומוערץ, מומלץ ומרגש. תודה רבה, והמשך יצירה פוריה ואיכותית.
צוות בית הספר ״גוונים״, עין המפרץ, דצמבר 2018
האמן והיוצר דן תורן היה המפיק המוזיקלי של פרויקט "מוזיקה יזרעאלית". פרויקט בו השתתפו הרכבים מוזיקליים של בני נוער תושבי המועצה האזורית עמק יזרעאל. תפקידו של דן, היה ללוות את ההרכבים מבחינה מוזיקלית מקצועית ומבחינת ליווי אישי לבני הנוער בהרכבים. במסגרת הפרויקט נתן דן סדנא בנושא כתיבת טקסטים, הפיק את הדיסק שהכיל בתוכו שירים מקוריים של בני הנוער וכן היה אמון על ההפקה המוזיקלית של מופע הסיום של הפרויקט. לאורך כל זמן הפרויקט, כחצי שנה, למדתי להכיר את דן, כדמות אחראית, רצינית ומסורה. דן יצר קשר אישי חם עם הנערים והנערות ואף עזר להם לפתור בעיות בתוך הלהקה, תוך כדי שיתוף בניסיונו הרב עם ראייה חינוכית. במסגרת הפרויקט עבד דן עם עוד שלושה אמנים נוספים והוביל אותם כאשר טובת הפרויקט לנגד עיניו. אני מודה לדן על השתתפותו ותרומתו לפרויקט. מאחלת לו בהצלחה.
מיה בירמן, מנהלת מחלקת נוער וצעירים, מועצה אזורית עמק יזרעאל
דן היקר, רציתי לומר תודה. בביקור שלך אצלנו הצלחת לתת הצצה מרתקת אל תוך תהליך הכתיבה של כמה מהשירים המוכרים ביותר שלך. בנוסף, נהנינו מתרגילי כתיבה שהמחישו עד כמה כל אחד יכול לבטא את היצירתיות שבו בעזרת טקסט. התלמידים וההורים שנכחו באירוע יצאו ממנו מוקסמים ומלאי השראה. עד הפעם הבאה.
ארז כהן, מנהל הקונסרבטוריון העירוני, אשקלון
דן תורן היקר, תודה רבה, על כיתת האומן שהעברת בהפנינג השנתי הארצי, של מטפלים במוסיקה שהתקיים באמפי שוני ב-מאי 2015. באופן מיידי, יצרת קשר חם, פתוח ומזמין עם המשתתפים. היה מעניין לשמוע את הסיפורים מאחוריי השירים, לקבל טיפים על כתיבת שירים, להתנסות בתרגיל, לשמוע אותך מבצע את השירים ולשיר אתך. כתיבת שירים, מהווה כלי חשוב בהתערבות המטפל במוסיקה בתהליך הטיפולי. אין ספק שהעשרת אותנו בתחום זה מניסיונך רב השנים וכשרונך.
ורד שמחון ושירלי זמיר לאבז, ראשי חטיבת הטיפול במוזיקה, ארגון י.ה.ת - איגוד המטפלים באמצעות אמנויות
בארבע השנים האחרונות, משתתף דן תורן בפרוייקט ״ינשופים״, מיזם של מועצת הפיס לתרבות ולאמנות. במסגרת הפרוייקט, דן מגיע לבתי ספר יסודיים על מנת להעביר סדנאות לתלמידים (כיתות ה׳-ו׳) במטרה לחשוף אותם באופן בלתי אמצעי לעולמות תרבותיים מגוונים. דן מעביר את המפגשים בצורה אטרקטיבית, מגוונת ומעניינת. ניסיונו והידע העשיר שלו יוצרים חוויה חד פעמית לתלמידים. ניכר כי המפגשים מאוד משמעותיים עבור התלמידים ובאמצעות מפגשים אלו הוא מצליח לחשוף בפניהם עולם שלם. דן מסור ומחוייב מאוד לפרוייקט ולתלמידים ומשקיע רבות ביצירת הקשר איתם. יישר כוח!
שירי לאופר, מנהלת מחלקת תרבות, מפעל הפיס
לדן היקר, בשם ועדת התמחות וסטז׳ ובשם הסטזרים לרפואה שמרכז הרפואי האוניברסיטרי סורוקה, אני מבקש להודות לך, על ההופעה שנתת במסגרת יום מנהיגות שאורגן לכבודם בתאריך 7.9.15, בתיאטרון הפרינג׳ בבאר שבע. הסטז׳רים נהנו מאוד וממשיכים להביע את תודתם על ההזדמנות שניתנה להם להאזין לשירה, לניגון ולקטעי הקישור והסיפורים הנהדרים. אנחנו מאוד מעריכים, שמחים שבחרנו בך ללוות אותנו ומודים לך על יום חווייתי זה. נזמח כמובן לשתף פעולה בעתיד. בברכת גמר חתימה טובה.
פרופ׳ אייל שיינר, יו״ר ועדת התמחות וסטז׳