דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

מבריח מכס + משיג גבול

עטיפת ה-EP הכפול ״מבריח מכס + משיג גבול״ 2003+2004

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

שני אלבומי EP שהתחברו יחד:

מבריח מכס (2003)

7 שירים בדיסק ועוד קטע בונוס. הוא נפתח בדואט מקסים הנושא את שם ה-EP, עם אפרת בן צור למילים של טשרניחובסקי, ממשיך עם שיר נפלא שכתבה דורית רביניאן (ההיא מהספרים) מלווה בכינור מרטיט ומכיל עוד שירים ממגוון תקופות. שירים, להם הוא כתב את המילים (וגם לפעמים את הלחנים) ובוצעו במקור ע"י אחרים. השירים של ברי סחרוף ("הזיות"), יהודית רביץ ("בך לא נוגע") ושרון ליפשיץ ("גידי" המופתי, לו גם מצורפת רצועת וידאו), מקבלים פירוש חדש של דן בהופעה חיה. ב-EP הוא מארח חברים כ-ג'נגו, דודי לוי, שי להב ואחרים (מתוך אתר מוסיקה נטו)

משיג גבול (2004)

משיג גבול ה-EP השני של דן תורן (לאחר הוצאת "מבריח מכס" לפני כשנה) הוקלט במהלך קיץ 2003 והוא כולל גם רצועת וידאו לשיר "לגמרי במקרה". השירים "שקוראים לו סופרמן", "אנסתזיה" ו-"בחור לבן" הוקלטו עם Useless ID, השיר "רוצה להיות": הוקלט עם שליחי הבלוז ו-"שיר יפה" הוקלט עם שייגעץ. "לגמרי במקרה" הוא שיר שהולחן ע"י תורן למילים של מאיר אריאל. השיר הוקלט בקיבוץ משמרות 20.7.03עם שליחי הבלוז במסגרת המופע "שרים מאיר אריאל ארבע שנים למותו" (מתוך אתר מוזיקה נטו)