דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

ראיון שלא יהיה בעיתון תל אביבי

לפני כמה ימים פנו אלי מאחד העיתונים התל אביבים הגדולים כדי לראיין אותי בעניין ה-EP החדש. וידאתי עם הכתב שזה הולך להיות ראיון על המוסיקה ולא על תחומים אחרים, ובאתי לראיון. מתוך שעתיים של ראיון שוחננו טיפה על האלבום ורוב השאלות היו על נושאים אחרים – כמובן שהרבה על הטלנובלה שאני משתתף בה ועל הכסף שבזה ועל המעריצים של זה וכו' למחרת בבוקר צילצתי ובקשתי לבטל את הראיון והוא לא יפורסם.
אז למה אני לא רוצה להתראיין בעניין משחק החיים?
א. כי אין לי הרבה מה להגיד על זה. מה שיש לי להגיד הוא מעט. זאת אחלה עבודה. אנשים מאד טובים. זה כסף סביר אבל לא באמת גדול. ואני לא אומר את בתלונה אלא רק כי ככה זה.
אני לא רואה את הסדרה כי אני לא יכול גם להצטלם וגם לראות, זה מפריע לי לשחק, אז אני לא ממש יודע מה הולך בה, אני גם לא קורא קדימה את התסריטים מלבד את הסצנות שלי, גם כן מאותה סיבה.
מאחר וזה עולם יומיומי אני רוצה לחיות בהווה שלו ולא לדעת את כל המזימות של כולם. זה בעיקר הגלל שהדמות שלי היא סבילה והמזימות נעשות מסביבה, והיא לא יוזמת אותן. אולי אם הייתי משחק דמות אחרת הייתי קורא יותר.
ב. אני אוהב לשחק, ובטח שעוד אעשה זאת. אבל הדבר העיקרי שאני עושה זה מוסיקה. ואני רוצה את המעט הפרדה הזאת.
ג. אני לא אוהב שעובדים עלי. כלומר, אני בקשתי להתראיין על הדיסק, אם העיתון לא חושב שזה ראוי הם היו יכולים להגיד לי מראש והראיון לא היה מתרחש, אבל אם הם אומרים לי שזה בסדר ואני בא ורוב השאלות הם על תחומים אחרים אני מרגיש מרומה, ואני מוותר על הכבוד.
היום אני הולך להצטלם לסרט של יוני ציגלר ביפו. אני אכתוב על זה יותר אחרי. יום טוב.
 

13 תגובות

 1. תשמע..
  בתור אחת שבתוך התחום שנקרא עיתונאות, אני יכולה להגיד לך שאי אפשר לעשות כתבה שלמה רק על הep החדש שלך ולכן מן הסתם, מצטרפים לזה כל הנלווים שעוסקים בדן תורן.
  בתור אחד שזו לא הפעם הראשונה (אני מקווה וחושבת) שמתראיין – אתה אמור לדעת זאת.
  והתגובה של זה בסדר – ממתי אתה סומך עליה?

  וחוץ מזה, אשמח לדעת עוד על הסרט החדש של ציגלר, היות ושמעתי היום ברדיו שעוד כמה אומנים, סטנדאפיסטים משתתפים בו. על מה הסרט? למה כל הנל משתתפים בו וכו'..

  המשך יומטוב.
  תמרי

   1. יוני..
    כנראה שחלה התבלבלות קלה..
    שמעתי ברדיו חיפה היום את נדב אבוקסיס מספר עלי איזה סרט שהוא משחק שם עם עוד כמה סטנדאפיסים..וגם דן סיפר על צילומי הסרט אז מיד עשיתי 1+1 ויצא לי 3..
    טעיתי. קרה. קורה…

    אבל אם אני לא טועה..אז את הסרט שלך כבר ראיתי בערוץ 8 ביום העצמאות. הייתכן?
    האם אתה האח שטרקו בפניו את הדלת ונאלץ לצלם דרך החלון??.

     1. אני ראיתי אותו שוב, ואני שוב חושבת שהוא מצויין. ואתה יודע מה הכי העציב אותי בלי קשר לסיפור האישי של האחים שלך,
      שהמוסיקה שלהם היתה בת-בת זונה!! והם באמת היו יכולים להצליח בענק.

 2. לדעתי, לא כמו שתמרי למעלה אמרה- עשית בצדק! אם אמרו לך שהרעיון יתעסק בנושא המוסיקה זה מה שהם צריכים לעשות, לקיים את ההבטחה שלהם! ומקרה הזה הם לא קיימו, אז ביטלת וזה מה שהיית צריך לעשות! כל הכבוד, ולדעתי את ממש צודק!
  ספיר

 3. בהצלחה בצילומים, וסליחה על התגובה מההודעה הקודמת שלך, על משחק החיים, לא ידעתי שאתה לא אוהב שמקשרים בין המוזיקה שלך למשחק, מצטערת!
  צ'או, ליאת

  1. תודן.
   הנקודה היא לא שאני לא אוהב את זה
   אלא שזה מוסיף בילבול
   ישנים אנשים שאוהבים את זני הדברים ויש כאלה שלא יודעים בכלל שאני מתעסק במוסיקה הם רואים את הסדרה ומבחינתם אני שאול- מספרית אני מניח שהם הרוב
   אבל יש גם מיעוט שבעיני הוא לא פחות חשוב שבשבילו מוסיקה זה הכל ויצא לי לקרוא תלונות בפורומים שהטלוויזה הורסת את האנטימיות שקשורה באהבה למוסיקה. זה משהו שאני יכול הלזדהות איתו. ובהחלט יש הבדל שין שני העוסיקים. המוסיקה זה עניין שיש בו אומנם טיפה כסף אב בעיקר אהבה. ובטלוויזה יש טיפה יותר כסף אבל גם טיפה פחות רגש.

   1. אני לא מסכים שבטלוויזיה יש פחות רגש ברוב תוכניות הטלויזיה יש פחות רגש אבל יש בודדות שכן מצליחות לרגש ואותו דבר במוסיקה גם ברובה היא לא בעניין הרגש אלה יותר בעניין הכסף, אולי לא המוסיקה שאני ואתה ועוד כמה אנשים שומעים אבל ברובה היא לא בעניין הרגש (מישהו אמר אירוויזיון בקרוב). הבעיה היא לא במדיום.

 4. דן כבר כמה זמן שאני מחפשת חומרים מתוכניתך המעולה שבתור נערה (יותר צעירה מעכשיו) ממש עזרה להתפתחות המינית שלי ועזרה לי להבין דבר או שניים על עולם האהבה הסבוך הזה שלא מכבר פסעתי אליו באומץ, כן, ניחשת נכון אני מדברת על מפתח הלב !!! אנא שלח לי חומרים מהתוכנית ומהר !!!!!!!! בתודה מראש מעריצה (בעיקר של קפוצ'ון החמוד)

 5. דן, עם כל הכבוד כנראה שאתה זוכה להתעניינות לא מעטה מצד התקשורת בדברים שאתה עושה שאתה יכול לברור לך אצל מי להתראיין ועל מה אתה רוצה שידברו איתך. אני מאוד מעריך את יצירותיך ופחות את מה שאתה עושה באופרת הסבון, כך שאני יכול להבין למה אתה לא מוצא לנכון שיכתבו על מה שאתה עושה יותר בשביל צורכי המחיה, אבל תרשה לי בכל זאת להזכיר לך שישנם אומנים שבניגוד לך זוכים להתעלמות מצד מבקרי התרבות, ולעיתים לא איכפת להם כלכך מה יכתבו עליהם אלא שרק יזכו להתייחסות. אני כותב לך את זה כמשורר (שהוציא לא מזמן את ספר שיריו השני ולצערי הרב אני זוכה ליחס כזה), אני מאוד מעריך את יצירותיך וחלילה לא כותב לך את זה מתוך צרות עין אלא שכדאי אולי בכל זאת להסתכל בחצי הכוס המלאה גם אם יש מישהו שדואג לשתות לנו ממנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *