דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

משהו שעלה בפורום מוסיקה ישראלית בYNET

הת'רד הבא נפתח בפורום של המוסיקה הישראלית בYNET
אתם מוזמנים לעקוב ולהגיב שם או פה:
http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-1721-288,00.html
 תחת הכותרת: תשחק החיים – דן תורן
אני כתבתי שם מה שאני חושב…
 

22 תגובות

 1. אתה רציני דן תורן?
  כי אם כן אני רוצה להגיד (ומקווה שלא תעלב) שהערכתי אותך יותר בגלל המוזיקה שלך וממש לא בגלל הטלוויזיה (שאני לא רואה כי טלנובלות זה רוע).

  1. לא יצא לי לשמוע את המוזיקה שלו (מבטיחה לשנות את זה..), וגם אין לי מושג בגרוש איזה מוזיקה הוא עושה (גם את זה אשנה, מבטיחה:)), אבל הוא (אתה) שחקן טוב, בין היחידים במשחק החיים שאשכרה יודעים לשחק..
   (נראה כאילו הם בחרו את השחקנים לפי היופי, עובדה חיה לכך היא שירן, שמשחקת פשוט נורא…)

   כולופן, מה שרציתי לומר זה שאני באמת מעריכה את המשחק שלך (שלו)

   lady
   (שנכנסה ל5 יחל אנגלית:))

 2. אני חושבת שברגע שאתה שלם עם העשייה שלך, ולא משנה מה היא, זה לא משנה אם מישהו יפקפק באיכות שלה. אני מכורה למשחק החיים. פשוט כי אני נהנית מזה… 🙂
  לעומת זאת, הזבובים כבר שרוט אצלי נורא מרוב שהתנגן….. אז תמשיך בעשייה… לא משנה איזו.

  1. תודה אי-שה וכלום צודקים -:)
   ובאמת שנושא טיפה לעוס
   אבל אחת לכמה זמן מישהו מעלה את הנושא הזה
   ואז יש דיבור
   מילא
   יש דברים יותר גרועים

   1. שלא לדבר על זה שמילא זו באמת מילה לעניין!
    אני מוכרח, אם מדברים על עניין, לדבר לא לעניין ולציין שהדבר שכאב לי יותר מכל עקב מותו של גנגנה, הוא העובדה שכבר לא נוכל לשמוע אותך אומר את שמו… גנגנה מפי שאול היה ביטוי שהערכתי לאין שיעור. מילא, כבר אחרי שהחזירו את ריקי זו הייתה התחלת הסוף…

     1. מה מסכן? הוא כמעט ירה בה! הוא היה מגעיל…פיכססס….. טוב מאוד שלא צריך לראות יותר את פרצופו על המסך 🙂
      (הוא בטח איש נורא חמוד במציאות…חחח.. יש לו פרצוף כזה…)

  1. אם אנחנו פותחים דיון לגבי המשחק במשחק החיים, הנה כמה הערות קטנות שלי.
   השחקנית הגרועה ביותר היא ללא ספק בתיה. עוד קצת מהקול הצורמני שלה ואני קופץ ממגדל גבוה. השחקן הוא ללא ספק ירון. עוד תנועת יד אחת ואני מטביע את עצמי בבריכת הגג של מגדל גבוה. הוא, למען האמת, המרגיז מכולם וצריך למות. בוא נראה, שירן משחקת טוב, נירה לא רעה, ארז לאחרונה השתפר… אודי בהחלט נורא ואיום. ליה מרגיזה עד בלי די. ענבר רוב הזמן משחקת לא רע אבל קיבלה תפקיד מגוחך. מישכל מונוטונית ולא מעניינת. סוניה השתבחה לקראת מותה. זיו נורא, אבל ממש. ריקי לא רעה, כמוה גם קובי. רותם בסדר אך מעט מעיקה לפעמים עם תנועות הפנים המוגזמות. יעל מרגיזה את כולם, לא?
   וואו, לא יכולתי להפסיק 🙂 צריך לעשות את זה פעם בצורה מסודרת. אני חייב להודות שאני לא מחמיץ אף פרק, למרות הנטייה של סדרות כאלה להתקדמות איטית.
   עלו הצליחו!

 3. ואני שואל.. איפה הדור שזוכר את דן מבחינת בגרות? על הברזלים?
  לצפות בדן תורן הבוגר זה רק תענוג.
  יש גם את הסרטים המקורייים של ערוץ 3 וערוץ 2 שהיו לא מזמן – שחקן אמיתי.
  אז אם אנחנו צריכים לראות קצת טלנובלה מדי פעם כדי להנות מצד המשחק של דן, דיינו. העיקר שהוא נהנה. אם אנחנו נהנים מזה זה ערך מוסף… לא ככה?

  בסופו של יום, זו היצירה של דן. זה דן כמו שהוא. המוסיקה והמשחק. בסהכ, האיש מוכשר בשתי התחומים.

  פרנק סינטרה של ישראל?
  🙂

 4. אומנם קצת באיחור אבל גיליתי את הבלוג הזה ממש לפני חצי שעה. אני הגבתי כבר ב- Ynet על ההתקפה האווירית הזו (שבאמת כבר מוצתה בעבר), ואני חושבת על דברים אחרים כתוצאה מכך, למשל, עד כמה אנשים מגבילים את האומנים אותם הם מעריצים, אוהבים, מכבדים- איך שלא תקראו לזה. זה נורא מבאס! הרי באומנות, בכל יצירה שהיא, הרעיון הוא הצמיחה, השינוי, אדם יוצר הוא בעצם כמו עונת האביב, והיצירה מבטאת את התהליך הטבעי של החיים. ואם אני אוהבת יוצר זה או אחר, למה לי לכבול אותו לעבר שלו? מי רוצה להיות כבול לעברו שלו הוא anyway? רוב האנשים שאני מכירה ואני בתוכם לא כזה. עבר זה נחמד, ועתיד זה נחמד, אבל למה להשתעבד להם?
  זה מתסכל אותי כי אז אני מתחילה לתהות על שום מה ההערצה? אותה בחורה שזעמה על משחק החיים, ועכשיו דן איבד את כל הסקס אפיל שלו. דן תורן שווה רק אם הוא עושה את מה שהוא עשה בעבר? דן תורן שווה רק אם הוא מוציא עוד שיר כמו לבן על לבן?
  שניה באופן אישי- ההערכה שלי לדן נובעת מהנאמנות שלו לעצמו, מכוח היצירה שנובעת מבפנים. מתחברת יותר או פחות זה פחות רלבנטי, מה שחשוב זה שיהיו פה אומנים באמת, ולא אוונטות. זהו. 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *