דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

אוהד אמר

אוהד אמר לי


"אני מלמד אותם ( את הטכנאים) לעשות באלנס, הם חושבים שבאלנס זה בין הכלים, ואני אומר להם זה הכל עניין של באלנס. באלנס בין המילים ללחן, בין השיר לזמר,בין השיר לשירים האחרים באלבום, בין האלבום לאלבומים אחרים. כל המוסיקה היא עניין של איזון בין דברים". ירון אמר ששהוא לומד קבלה, וגם היא דיבר על כך שזה הכל עניין של איזון. איזון בין נתינה לקבלה, בין מה שאתה עושה למה שקורה לך וכו'. אני לומד טאי צ'י וגם שם מה שלומדים זה לאזן את הגוף, לאזן את המשקל לאזן בין למעלה ולמטה…. אז אני חושב לפעמים הכל זה עניין של מילה אחת- פריזמה שדרכה אפשר לראות את כל העולם. ועכשיו בשבילי זה מאזניים, שזה גם המזל שלי.

8 תגובות

 1. איזון, זה כ"כ חשוב, כולנו לומדים את זה על בשרינו.
  ליישם זה קשה,
  אבל בשביל מה אנחנו חיים?
   
  דן. כיף לקרוא כאן. מקסים אחד.

 2. איזה חמוד. איזו כתיבה אותנתית וראשונית-כמו סיפור ילדים. אולי כשמדברים על ימות המשיח מתכוונים שכולם יקבלו איזה באלאנס מטורף של אכילה נכונה ושל שמירה על איכות האויר ושל סקס במידה ושל מוסיקה בווליום נכון ואז אני מפחדת שימותו לי הדיסטורשנים שמחזירים אותי לבאלאנס, לא ,לא נכון בעצם, אז כולם בעולם יבנו אותי שזה מה שעושה לי את הבאלאנס שלי.
  לא יודעת מי זה האוהד הזה אבל הוא חכם לי מאוד בנוגע לציטוט שלו כאן.
  שיהיה שבוע טוב,

 3. קודם כל אני רוצה להגיד לך שאתה אמן נהדר(:
   
  וממ שמעתי שידיד שלי בקשר איתך (בונה לך תאתר או משהו כזה).. מור סופר?..
   
  בכל אופן רק תדע שאימפריות נופלות לאט זה שיר מעולה,
   
  ושתודה כי עשית לי את הילדות (דובבת את המומינים).
   
  -סוגדת לך-

 4. וואו, ממש מוזר לגלות שמישהו כמוך הוא יצור אנושי, בעל חיים מלבד בטלויזיה או בתוך דיסק בחנות. צריך יכולת של הבנה מאוזנת בשביל להצליח לתפוס אתזה. פרופורציות וכאלה.
  חבל שאתה רושם דברים ריקים מתוכן ומשמעות. הלוואי שהיית מרשה לעצמך להיותיותר אנושי ולהחשף. מצד שני, זה בדיוק הסיכון, אולי אז עוד יטעו ויחשבו אותך לאנושי. לשם אתה מכוון?!

   1. ניסיתי. בכל זאת הרגשתי כאילו יש עוד הרבה נסתר וסתום, באיזה שהוא מקום. אולי פשוט דרך הביטוי הרגשי היא בשירים- אבל אפילו בהם יש משהו שמזכיר מלאכותיות. אולי זה המחיר שצריך לשלם בשביל להיות מפורסם. עצוב. זה שווה את זה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *