פה ושם יש פרצות במטריקס

למשל הממיר המקליט…. איך זה בכלל חוקי שאלתם את עצמכם? זה ממש מכשיר מטורף, איך זה יכול להיות למשל שמפסיק שאני מקפיא את התמונה בתחילת ארץ נהדרת לעשר דקות, ואז אני יכול לראות את התוכנית בלי הפרסומות שלה? אהה כמעט שזה מביא לי מחשבה פרנואדית למחוק את הפוסט הזה במקום, אבל על הזין שלי, הם לא קוראים פה אני כמעט בטוח….


הממיר המקליט גרם לי לראות בחזרה TV. אני רואה את זה כמו ווידאו, מקליט ורואה, אני לא בטוח שאם יהיה שידור ישיר של טיסת אדם למאדים מחר, אני לא אקליט קודם כדי לחתוך להם את הפרסומות. בואו נגיד את זה פשוט אני לא רואה פרומאים ולא רואה פרסומות….. לפעמים כאמור לתקופות קצרות יש חורים במטריקס….

11 תגובות

 1. מחר בבוקר אנשים יראו אותו ויצביעו: "הנה, זה – זה הבחור עם הממיר המקליט!". וכל המדינה תתחיל להשתגע. יכתבו כתבות בעיתונים על הבחור עם הממיר-המקליט.

  "השרוף" יתחיל להרגיש שמישהו גונב לו את ההצגה אבל זה לא יעזור לו – כי "הממיר המקליט" זה שם יותר קליט.

  אני חייב לזוז, כי אומרים לי שמישהו ראה בחוץ את הבחור עם …

 2. היי,
  פתחתי השבוע טבעת חדשה בבלוג שלי בשם IMAGINE ושלחתי להמון אנשים הזמנות להצטרף. הייתי שולחת גם לך, אבל היית חושב, שזה סתם כי אתה סלבריטי, והאמת היא שמצאתי אותך ראוי לטבעת כי שמעתי שהופעת במצעד של נפגעי הנפש, אז מן הסתם יש לך מודעות חברתית. אז אם בא לך, תקפוץ לבלוג שלי ותבדוק את הטבעת ותגיש בקשת הצטרפות, ואני אאשר כמובן.
  תודה.

 3. נורא אופנתי לשונא את הפרסומות..
   
  בחייאת דן, זו תעשיה שלמה של אנשים שלפעמים זו הדרך היחידה שלהם להרוויח כסף, לעוד תקליט, לעוד הופעה.. פרנסה.
  דלוחה , לא אופנתית אבל אמיתית..
   
  לא ככה?
   

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *