דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

שניים בכרטיס אחד

אני שומע את הגברים מדברים במלתחות במוניות בבתי קפה במסדרונות הם אומרים הוא לא אנס אותה מאשימים אותו גם באונס כדי כדי לזכות באשמה של ניצול סמכות. הוא הרי חלשלוש הוא לא באמת אנס אותה.  אולי הם מדמיינים אונס כמו שהוא מוצג בסרטים. אז אני שומע אותם וחושב זאת באמת מלחמה, מלחמה של נשים נגד גברים. כי החוק לא יכול לעזור לשנות הרגלים. וגברים רגילים שהם צודקים ונשים כך חושבים הגברים מנצלות אותן ע"י טיזינג. ולכן זאת מלחמה ומפקד בצבא יחשוב פעמיים לפני שיגיד מותק קפה תזיזי את התחת השמן שלך כבר…. זה ישתנה אם הוא ידע שזה מסכן אותו לדבר ככה.


וזה טוב שזה ישתנה. ולמה אני לצד הנשים במקרה הזה כשאני למעשה גבר ככל הגברים? פשוט כי נמאס מניצול של כוח ושל סמכות ובאמת כל הכבוד לא' ולג' ולכל  הבנות האלו עם השמות האלו שמזכירים שמות של מפקדים במודיעין. וזה מה שהן למעשה, חייל-חלוץ של המלחמה בציניות הגברית.

לא ראיתי אף פרק של רוקדים עם כוכבים גם לא של כוכב נולד אני יודע מה זה אני יודע שזה קיים אבל לא ראיתי. לא ראיתי הדוגמניות וגם לא מהדורה אחת שלמה של יאיר לפיד. ראיתי פעם אחת ארץ נהדרת העונה,  היה מצחיק עם אח של רוברטו שאני מבין שהוא דמות חשובה, לא מכיר אותו אבל צחקתי. לא ראיתי את את התוכנית של דני קושמרו, למרות שראיתי אותו וגם לא את המשרד שאני שומע שהיא סידרה מצוינת. אני חיי בארץ הולך להופעות רואה סרטים פוגש אנשים אבל את כל התוכניות האלו בטלווזיה אני לא רואה.

18 תגובות

 1. Brian Eno Rulz!

  לא בא איתך במשא ומתן…
  רוצה שאני אצחיק אותך?
  לא בא איתך
  לא משנה לאן
  רוצה מכות?

  אני לא רוצה לעשות מעצמי מסכן…
  🙂

 2. כמוני כמוך. אני לא צריך טלוויזיה בשביל להנות מתרבות. כל עוד יש לי מנוי לסינמטק ואני יודע היכן מתרחשות הופעות ג’ז טובות וזולות אני הולך. למזלי עיר מגורי מסתירה מהרבה מאוד אנשים את החיים הטובים. הרבה טוענים שתל אביב היא המקום לתרבות ואומנות. אולי עם גלריות ומוזאונים זה נכון אבל עם הרבה תחומים אחרים, ניתן להגיד שירושלים מציעה מגוון רחב של בילויי תרבות שכמעט אף אחד לא יודע על דבר הימצאם. הם לא מפורסמים ורובם אנדרגראונד.בקשר להתקפות המיניות- אם זה מה שיעזור לאנשים להיות יותר מנומסים ובעלי גישה יותר חיובית אחד לשניה, זה כנראה מבורך. אבל אני בספק.

 3. נורא אהבתי את השיר החדש שהוצאת, הוא שודר בערוץ 24. תוכל להזכיר לי איך קראו לו?
  ורציתי לשאול גם אם יש לך הופעות בזמן הקרוב?

 4. "לא קפצת עלי היום
  חלפו שנתייםחודשייםשבועייםשעתייםדקותיים
  והנה נשארת מאחור"

  להישאר מאחור זה לא בהכרח משהו שלילי ואולי לא לראות טלויזיה זה לא בידיוק להישאר מאחור אבל אנשים שלא רואים טלויזיה בימינו מוצגים כאנשים מוזרים וחבל כי זה רק מראה כמה הטלויזיה שלנו ממגנטת אנשים והורסת את התרבות. :

 5. הו, תשנאו אותי להנאתכם, אבל מי זה דן תורן..? אני אומנם בעלת קשיי קליטה שמוסווים כמו חייל עיראקי בגבול ישראל, אבל איכשהו הבנתי שאתה לא סתם גרגר חול על הים, אז גלה לי, צדף, מי אתה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *