דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

time to relax

איגי פופ והסטוג'ס נתנו בראש. לא רק בתור ביטוי, לא רק בגלל שזה מה שאומרים לעשות. איגי באמת עשה את זה. הוא לא נתן לאלפי האנשים שהגיעו לראות אותו בהנגר מנמנמים לו בפנים מרוב נוחיות. הסטוג'ס היא להקה רוצחת, עם הריפים הכי טובים ואליפות האולם בדינמקה. אבל איגי, לא חשב שזה מספיק כדי שהערב יידלק. כדי שהמסיבה תהיה אמיתית. בשיר החמישי הוא ביקש מאנשים לעלות לבמה לרקוד, וכשהבריונים של חברת השמירה לא נתנו להם הוא עצר את הלהקה, והתעקש שאנשים יעלו. איזה שלושים איש עלו. הוא אמר לשומר – don't play the sergeant; it's time to relax. הוא קרא להם The Fabulous Tel Aviv Dancers והם באמת היו. זה היה רק חלק מהשיעור שהוא נתן לנו, הסבא המשוגע. הוא לא נתן למסיבה לרדת לרגע. שעה ועשרים בלי גרם אחד מיותר של שומן. באותו זמן, חבר שלי אורן קפלן ניגן עם הלהקה שלו Gogol Bordello עם מדונה על הבמה בLive Earth בלונדון. ראיתי את זה בטלוויזיה מוקלט כשחזרתי הביתה. הם היו מצוינים, מדונה דיברה על זה שמוכרחים להציל את כדור הארץ לפני שיהיה מאוחר מידי. היא דיברה בנחישות ושכנעה אותי לגמרי. היא גם ניגנה Gibson Les pall והיה לה אוויר לרוץ איתה על עקבים והיא נשמעה מצוין. אבל את איגי פופ זה לא עניין. עניין אותו להפוך את הערב לאירוע של תיאטרון רוק חד פעמי. משהו שקורה רק ברגע אחד במקום הזה, וכל העולם נעלם מסביב לזה. חי זה חי. זה מסוכן זה מלא אנרגיה זה עלול להתפוצץ, אבל זה רק מרקיד את האנשים . איזה יופי. היה גדול. אם או בלי קשר אנחנו נהיה עם הופעה מיוחדת לכבוד עשרים שנים לתקליט הראשו שלי בלבונטין 7 ב 19.7 שעה תשע. תבואו….


http://www.dantoren.com/oldsivuv/dantown/sound/bttop.html
15 תגובות

 1. יו יש לך מזה אחלה בלוג אבל אני אישית לא אוהב שהכול שחור אולי תוסיף לו חיים קצת זה מערפל לי ארת העינים

  נ.ב- כנס לבלוג שלי וקרא את שתי הכתבות האחרונות ותגיב

 2. לצערי, פיספסתי את ההופעה.
  הייתי באקסטזה עוד ברגע שהדיעו על כוונתו להגיע, אבל אילוצים מוסיים חייבו אותי להפסיד הופעה שיכלה בקלות להיות הופעת חיי לפי התיאורים החיים שלך.
  =/

  ב20.7 אראה אותך מתארח אצל המג’יקל מיסטרי טור.
  אולי אקפוץ גם ללבונטין על הדרך =]

 3. ההופעה הכי טובה שראיתי בחיים שלי, שהסתיים פשוט רציתי שזה ימשיך, עד עכשיו אני שמח מההופעה הזאת, פשוט אין מילים הפסיד מי שלא בא

 4. דן אתה גדול מהחיים אתה מטורף אלוהים באמת שאתה אומן מוכשר לא כל כך הכרתי אותך נחשפתי לכמה שירים טובים שלך בזמן האחרון ומאז אני לא מפסיק לשמוע שירים שלך..אני מצטער על הבוריות..יש לך את אחד האתרים הטובים והמסודרים שראיתי..תצליח ואל תשכח גם שאתה ישן או סתם בקניות הנגינה שלך מתנגנת..

 5. דן הביצוע שלך לטרמינל לומינלט בערב לזיכרו של מאיר אריאל היה מטורף ואדיר, יש סיכוי שהוא יצא מוקלט מתי שהוא? או שכבר יש אותו מוקלט איפה שהוא?

 6. שלום דן,
  לפני כמה שנים הייתי בהופעה שלך עם דודי לוי ושרון מולדאבי בבארבי. היה מוצלח ביותר. אתה היית הדומיננטי מבין שלושתיכם.
  יש סיכוי שתעשו שוב מופע משותף?

 7. תודה רבה!
  גם לי היה תענוג שמחתי שבאו כל כך הרבה אנשיפ ושמחתי שהייתה אווירה באולם!
  תודה! דן

 8. היי דן 🙂
  הבנתי שאתה תופיע באחד הימים בתערוכת הבוגרים של בצלאל,
  אז אם אפשר פרטים- יום, שעה וכו…
  תודה 🙂

  נופר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *