דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

מארז חדש לחג:

 

מתוך מתנות לכולם: דן תורן – "איים אבודים"

חגיגה אמיתית לאוהבי דן תורן המאותגרים טכנולוגית. בעשור האחרון שחרר תורן חומרים רבים להשמעה ולהורדה בלעדית וחינמית באתר הרשמי שלו. זה התחיל ב-2002 באלבום "כפתור לא גמור" והמשיך עד "דיבור בציבור", אלבומו החדש שלא הועלה על פורמט דיסק. לכבוד המאורע משתחרר עכשיו מארז של חמישה אלבומים ששוחררו עד כה רק באינטרנט ובצורות שונות. יש כאן שלל מטעמים ישנים ונדירים, כמו "בזמן הקרוב" הקטן והיפה מתוך "שיחה עם מיק", וכמוהו גם כל שירי "מבריח מכס", האי .פי ששחרר תורן עצמאית בתחילת העשור הקודם, רגע לפני שזה הפך להיות סטנדרט. 

יותר משמדובר בשאריות דמואים מחוממות או חומרי בי סיידס, מחומש האלבומים הזה הוא תזכורת לקיומו של יוצר מצוין, שלפעמים לא צריך הרבה יותר מגיטרה אקוסטית וליריקה מעולה כדי לגעת. 

מתוך מתנות לכולם: דן תורן – "איים אבודים"חגיגה אמיתית לאוהבי דן תורן המאותגרים טכנולוגית. בעשור האחרון שחרר תורן חומרים רבים להשמעה ולהורדה בלעדית וחינמית באתר הרשמי שלו. זה התחיל ב-2002 באלבום "כפתור לא גמור" והמשיך עד "דיבור בציבור", אלבומו החדש שלא הועלה על פורמט דיסק. לכבוד המאורע משתחרר עכשיו מארז של חמישה אלבומים ששוחררו עד כה רק באינטרנט ובצורות שונות. יש כאן שלל מטעמים ישנים ונדירים, כמו "בזמן הקרוב" הקטן והיפה מתוך "שיחה עם מיק", וכמוהו גם כל שירי "מבריח מכס", האי .פי ששחרר תורן עצמאית בתחילת העשור הקודם, רגע לפני שזה הפך להיות סטנדרט. 
יותר משמדובר בשאריות דמואים מחוממות או חומרי בי סיידס, מחומש האלבומים הזה הוא תזכורת לקיומו של יוצר מצוין, שלפעמים לא צריך הרבה יותר מגיטרה אקוסטית וליריקה מעולהכדי לגעת. 

 

http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/403/092.html?hp=47&cat=309

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *