דן תורן

Dan Toren

Dan Toren

לקביעת הופעות | רק דן

#שיר_בשלישי והפעם כמובן ניפגש בשירים

אתמול כתבתי בקבוצת ווטסאפ של חברים , 'ניפגש בשירים' זאת ברכה טובה, וזה עובד לכל הכיוונים. מה אתם עושים? עובדים אתה יודע, אחלה , ניפגש בשירים' כן זה  עובד לכל הכיוונים לא משנה מה דעתך הפוליטית. כשאנחנו נפגשים בהופעה אנחנו רוקדים  לפי אותו קצב ונהנים ביחד בלי לזרוק אחד על השנייה דעות חד ממדיות, וזה נהדר. אני אוהב לצאת מהבית לנסוע כמו הערב למשל לקיבוץ העוגן לגרציא להיפגש אתכם בשירים שלי, אבל אני אוהב גם להיפגש בשירים שלך ושלנו. אני זוכר את שלום חנוך בהופעה בעכו בסוף שנות השמונים בחולצה לבדה מתנפנפת ברוח על הלהקה הטובה שלו, אני זוכר את עצמי מרגיש חלק מההופעה. כי הופעה זה לא רק מי שעל הבמה הופעה זה בעיקר מי שיצאו מהבית ובאו להיות ביחד עם האמנים והשירים, ואני כל כך אסיר תודה שיש לי את זה בחיים. אני מרגיש עשיר ואושר בזכות החיבור הזה, ואני רוצה להודות לכם שאתם מקשיבים לי.

אני רוצה להודות ללהקה שלי שאני כל כך אוהב, ג'נגו עופר קורן ואספיס רייז, תודה שאתם יוצרים איתי  מוזיקה אני גוסס לנגן איתנו עוד הופעות.

ניפגש בשירים

זאת הזדמנות טובה להגיד שוב תודה למנהל האדיר שלי שגיב שחר חן שהכניס לחיים המוזיקליים שלי רוח גבית שמזיזה אותי קדימה להמשיך ליצור ולהופיע.

אני יודע שיצאתי רגשני בפוסט הזה אבל גם השיר הזה רגשני  אם תקשיבו לו טוב מעבר לעוצמה של הבס תופים גיטרה שבו ( למשל בתפקידי הקלידים החלומיים של שאול בסר)

אוהב שירים דן

האלבום כולו יוצא בראשון הקרוב אז ניפגש בשירים  שם

 

צילום: עודד לוי , עיצוב עטיפה: יעל יעקבי

מילים ולחן דן תורן

זוכרת ערד

שנת   97

ראשים קופצים

אהבה בטבע

 

עכשיו זה לא זמן טוב לטוס

יש יותר מידי עננים

יותר מידי עניינים

פחות מידי עבודה

ברחובות צעקה חכמת ההמונים

בכיכר בצמתים על הגשרים

אז ניפגש בשירים 

שלי שלך שלנו. 

 

עכשיו זה לא זמן לאהבה

כל הגוף כואב לך

את שוטפת מנקה

בטלוויזיה הפגנה

צובעת ת'דירה סימנים כחולים

אלימות השוטרים

אנחנו לא פושעים

אז ניפגש בשירים 

שלי שלך שלנו 

#שיר_בשלישי

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *